MÖBLER / Bord / Skrivbord 7245402
nr 724 5402
Skrivbord
Sent 1800-tal, längd: 108, djup: 60, höjd: 72
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 november 2011
kl 17:53:29
400 kr
1.000 kr
850 kr
1.200 kr
1.200 kr